Mini sesje świąteczne – jak się przygotować?

promo-mini-sesje2

 

 

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie widzimy się w weekend 26-27.11 na mini sesjach świątecznych : )

Jak się przygotować?

 

Kilka (nie)konkretnych wskazówek:

– Scenografia przygotowana do pierwszej edycji sesji świątecznych jest uniwersalna choć osobiście uważam, że lepiej pójść w stronę elegancji : )

-Wiecie już jak ubierzecie Wasze pociechy na uroczysta wigilię? Tak, ten strój z pewnością będzie idealny.

-Kolor ma znaczenie: Mile widziane wszystkie kolory świąt ale! nie na raz. Najlepiej trzymać się jednego koloru lub akcentu kolorystycznego w towarzystwie neutralnych barw.

-Siła tkwi w prostocie! Niejednokrotnie słyszeliście powiedzenie „Mniej znaczy więcej?” – jestem fanką tej ideologii w praktycznie wszystkich aspektach życia, ale przede wszystkim sprawdza się to przy sesjach – dla dziewczynek prosta sukienka, lub legginsy i ładna bluzeczka (koniecznie gładka, unikajcie wzorów, grafik i napisów) a dla chłopca koszula i jeansy – zbyt codziennie? wcale nie!

-Jeśli o prostocie mowa… zadbajcie o to by ubrania były wyprasowane : ) Niby można to naprawić w photoshopie, ale po co?

-Ulubione zabawki! obowiązkowe żeby nadać sesji bardziej osobiste znaczenia a także by rozluźnić trochę naszych małych modeli.

-Dodatki! Tu zaprzeczę wszystkiemu z punktu o prostocie ; ) Z dodatkami możecie poszaleć, przejdźcie się po domu i zgarnijcie wszystko co mogłoby wyglądać ciekawie i wpisuje się w klimat świąt i zimy. Wełniane czapki, szaliki, nauszniki, renifery, sanki… zaskoczcie mnie!

-Nie zapomnijcie się dobrze wyspać i zabrać ze sobą dużo dobrego humoru, a gwarantuję, że sesja wyjdzie pięknie!

 

W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie śmiało do późnych godzin wieczornych!

 

Do zobaczenia!

img_8575

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>