Staś – sesja noworodkowa

IMG_2954

IMG_2954

Staś – uroczy bohater ostatniej sesji noworodkowej w Studio Koralove.

 

Chcesz wiedzieć jak wyglądała ta sesja? A może zastanawiasz się nad sesją ale boisz się o swoje maleństwo? To w zupełności zrozumiałe.

Dlatego też przygotowałam krótki film zza kulis, tak aby pokazać Wam, że taka sesja to tylko przyjemność. Rodzice zawsze są obok pomagając lub ciesząc się chwilą spokoju przy kawie, mając w zasięgu wzroku cały czas swoje dziecko które smacznie śpi w ciepłym pomieszczeniu studyjnym :)

Pamiętajcie, ze sesja noworodkowa powinna się odbywać między 5 a 14 dniem życia maluszka. Dla pewności, zarezerwuj termin jeszcze w ciąży :)

IMG_2917

IMG_2937 IMG_2977 IMG_2989 IMG_3002 IMG_3004 IMG_3031 IMG_3068 IMG_3082 IMG_3097

 

Jeśli jesteś w ciąży i myślisz o sesji noworodkowej – w ofercie specjalne pakiety łączące sesje brzuszkowe z noworodkowymi :)
A o sesjach ciążowych więcej poczytasz tutaj :)

1 Comment

  1. Zwlaszcza jesli chodzi o sesje noworodkowa naszego synka, gdyz nasz maluszek okazal sie bardzo niesfornym modelem. Obie sesje przebiegly w bardzo milej i przyjaznej atmosferze, profesjonalne studio i klimat sprzyjajacy fotografowaniu noworodkow oraz niezwykle cieple podejscie do dzieci rozwialy wszystkie watpliwosci, ktore mielismy przed sesja noworodkowa.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>