Sesja ciążowa na 3 sposoby

f

 

Robienie sesji ciążowych w dalszym ciągu jest stosunkowo nowym pomysłem, jednak z radością obserwuję jak szybko nabiera popularności. Cieszy mnie fakt, że zaczynacie zdawać sobie sprawę z mocy jaką mają fotografie, i radości jakie mogą Wam dawać za każdym razem gdy otworzycie album..

Zainspirowana pytaniami, jakie dostaję gdy zastanawiacie się nad sesją ciążową, chciałam Wam pokazać jak ugryźć ten temat na 3, zupełnie różne sposoby :)

 

 

Sposób 1: SESJA STUDYJNA

 1

 

Takie fotografie będą skupiać się na wyglądzie, pięknych kształtach, wyrażać intymną relację mamy z nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Będzie to seria pięknych portretów świetnie prezentujących się na ścianie w Waszej sypialni. W przeciwieństwie na pozostałych dwóch sposobach, nie skupiamy się na opowiedzeniu historii a uwiecznieniu cudownego stanu w jakim się znajdujesz.

2012

 

SPOSÓB 2: SESJA PLENEROWA

43k

 

Od zawsze sesje plenerowe zajmują ważne miejsce w moim sercu. Uwielbiam połączenie pięknych miejsc i Waszych historii, niezależnie czy jest to subtelna sesja kobieca, ciążowa, ślubna czy dziecięca. Efektem każdej sesji są przepiękne zdjęcia niczym spersonalizowane pocztówki, z klimatem nie do podrobienia w studio.

1220 kol

 

 

Sposób 3: SESJA LIFESTYLOWA 

2

 

Pod tym nie do końca zrozumiałym terminem kryje się naprawdę wspaniały pomysł na sesje ciążową. Całą sesje wykonuje się bowiem w miejscu dla Was szczególnym, w miejscu w którym mała pociecha prawdopodobnie przeżyje najpiękniejsze lata dzieciństwa. W miejscu które na co dzień jest Waszym schronieniem i ostoją po długich godzinach walki z codziennością – w Waszym domu.
Chętnie namawiam do tego typu sesji bo właśnie w ten sposób można przedstawić najbardziej autentyczną historię Waszej miłości, ukazać ciepło domowego ogniska i magię oczekiwań na powiększenie się rodziny.

3 1   8 10

 

 

 

 

Myślę, że każda z Was znajdzie coś dla siebie z pośród tych trzech, zupełnie innych sposobów.

Ale..

Nie ma dwóch takich samych sesji tak jak nie ma dwojga identycznych ludzi. Pomysły na konkretną sesję zawsze starajcie się dobierać pod siebie. Pomyślcie o ulubionych miejscach, sentymentalnych ubraniach, przedmiotach czy chociażby udekorowanym pięknie pokoiku który już czeka na nowego członka rodziny.

Nie zapomnijcie jednak, że to tylko dodatki. Wy i Wasze rodziny sami w sobie jesteście wyjątkowi, i takie też będą Wasze fotografie, niezależnie kto i gdzie je zrobi.

 

A Tobie który sposób najbardziej przypadł do gustu?

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>