Ala & Pola – konkursowa sesja siostrzana

15

 

 

15Wiecie w czym tkwi magia sesji rodzinnych?

Oprócz oczywistych korzyści jakimi są pamiątki w postaci przepięknych fotografii, dostajecie możliwość spędzenia wartościowego czasu razem, w dość niecodzienny sposób. To zawsze świetna okazja żeby wyrwać się z monotonii każdego dnia, i skupić się na tym co najważniejsze – na sobie : )

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu z Was, sesja zdjęciowa kojarzy się ze studiem pełnym obcych osób, błyskającym fleszem i sztucznymi pozami.

Można by pomyśleć – nic przyjemnego! na szczęście nie ma tu miejsca na takie praktyki : )

Spotykamy się zawsze w plenerze lub ciekawych wnętrzach, jesteście tylko Wy i fotograf, który już zadba o to, by dzień Waszej sesji był zawsze wspominany jako dzień spędzony na dobrej zabawie.

Tak jak my, tamtego dnia – wspólnie bawiliśmy się z dziewczynkami, popijaliśmy gorącą czekoladę i nawet nie zauważyliśmy, kiedy minął nam cały poranek.

2 3 4

Sesja ta nie była zwykłym zleceniem. Pani Gosia wygrała ją w konkursie, który pojawił się na naszym facebookowym profilu kilka tygodni temu. Jednak tak jak przy każdej sesji, po krótkiej rozmowie, miałam plan.

Już od dawna marzyła mi się sesja siostrzana byleby tylko bez zbędnego lukru.

Żadnego różu w nadmiernych ilościach, sztucznych, studyjnych dekoracji czy innych obecnych trendów w fotografowaniu dzieci.

 

6 i 78 i 910

Idealnym miejscem okazała się mała kawiarenka „Lemoniada” znajdująca się w samym sercu Piaskowej Góry – jednej z głównych dzielnic Wałbrzycha. Lokal ten prawdziwie urzekł mnie klimatem, nietuzinkowymi dekoracjami, pyszną kawą i prawdziwą, tytułową lemoniadą.

Wisienką na torcie okazały się piękne, ręcznie robione tiulowe spódniczki (by ALeO Art) w których dziewczynki od razu się zakochały. Pełniły więc one nie tylko rolę dekoracyjną, ale i sprawiły, że Ala i Pola nawet nie zauważyły obecności aparatu. Nic w tym dziwnego, wyglądały przecież jak prawdziwe księżniczki!

12 (1) 13 14 15

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>