Ola&Michał – sesja ślubna w Poczdamie

25

 

Poznając Olę i Michała miałam wrażenie, że znajduję się w jednej z komedii romantycznych tworzonych specjalnie by puszczać je w kinach 14 lutego. Jeśli widzieliście kiedyś film tego typu pewnie już wiecie co mam na myśli. Obserwowanie tych małych-wielkich rzeczy które robili dla siebie przez dwa dni naszej wizyty w Poczdamie sprawiło, że człowiek zaczyna rozpływać się nad tym jak piękne oblicze może mieć miłość. A dlaczego komedia? Otóż dlatego, że przebywanie z tą dwójką jest niczym innym jak świetną zabawą i MASĄ śmiechu, którego nie mogło zabraknąć też na zdjęciach. Mam nadzieję, że poczucie humoru z wiekiem tylko rośnie, choć jeśli to prawda – to z naszej kolejnej sesji pewnie wrócę z zakwasami na brzuchu :)

Swoją drogą sesja Oli i Michała była spełnieniem jednego z moich marzeń celów – aby połączyć fotografię i podróże. Dzięki tej dwójce miałam wspaniałą okazję zobaczyć miasto które zajmuje specjalne miejsce w sercach Młodych, a także zrozumieć, dlaczego tak jest. Mowa o Poczdamie – mieście miliona pięknych zakątków. Mieście, w którym czas płynie wolniej, niebo jest bardziej niebieskie a ludzie cudownie uśmiechnięci. Nic więc dziwnego, że Ola i Michał pięknie do tego krajobrazu pasują.

Jeszcze raz wszystkiego najcudowniejszego na nowej, lepszej drodze życia!

1

3

5

lla

8

 

 

518

 

Untitled-1

Untitled-123

 

 

25Untitled-1dd230Untitled-1deed2

11 16 1814131517

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>