Spacer wśród zieleni – kobieca sesja Żanety

IMGP3248

IMGP3248

     Ostatnio praca nad sesjami dziecięcymi i rodzinnymi pochłonęła mnie w całości, jednak pomimo, że to uwielbiam brakowało mi sesji portretowych od których jak być może wiecie ( lub nie – więcej TU)  wszystko się zaczęło.
Cieszyłam się jak dziecko gdy poznając Żanetę pojawił się pomysł spontanicznej sesji kobiecej. Wybrałyśmy jeden z parków miejskich w pewnej brytyjskiej miejscowości. Wystaczyło tylko przeczekać burzę która zaskoczyła nas na miejscu (no tak, angielska pogoda!) i można było zabierać się do pracy. Żaneta mimo swojego pierwszego razu przed obiektywem spisała się świetnie, sama robiłam co w mojej mocy by czuła się komfortowo. Wiem, że łatwo mówić będąc po tej bezpiecznej stronie aparatu niemniej jednak chyba się udało, i tak oto mamy ostatni fotograficzny spacer z mojego pobytu na wyspach.

  Czas wrócić do pełnego tajemnic Dolnego Śląska i ukochanego miasta – Wałbrzycha!

 Do zobaczenia! :)IMGP32543IMGP3248IMGP3208IMGP3196ŻanetaŻaneta2

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>